Plány na červen

26.05.2009 18:30

Červen pro nás bude vyčerpávájící. Máme na plánu stráaašně moc akcí, jak já, tak panička. :D Teď vás trošku s našimi plány seznámíme. 

30.5.  Se koná Den dětí u Libuše, kde panička, která chodí do zdejšího SDH (sboru dobrovolných hasičů) nesmí chybět. Nicméně si odpoledne odskočí a pojedeme se společně se členy KK Vyškov ukázat na Dni dětí v Kučerově -(ukázka výcviku).  A určitě přivezeme nějaké fotky, takže se máte na co těšit.    - NEÚČASTNILY JSME SE Z DŮVODU DOVOLENÉ, akce byla z nepřízně počasí zrušena

3.6. Jede panička na projektovou akci školy do Lednicko- valtického areálu.   - NEÚČAST Z DŮVODU DOVOLENÉ

6.6. Koná se procházka s KK Vyškov do Olšan. Tak uvidíme čemu dáme přednost a jak se co naplánuje :-), Tento víkend by měly proběhnout hasičské závody v Tučapech, kde zase panička -(instruktorka :D) musí být.

12.,13.14.6. Proběhnou oslavy obce Luleč a zároveń oslava založení hasičského sboru.

20.6. Výstava psů bez PP v Bohdalicích. Sem se moc těšíme a přejeme hodně štěstí i kámoši Chesterovi, který se poprvé v životě zúčastní takové akce.

21.6. Výstava psů bez PP ve Zlíně. Sem se taky moc těšíme, organizace je tu vždy velmi dobrá, takže věříme, že si to tu opět užijeme. a V kruhu by neměl chybět ani kámoš CHess :-)

26.6. KONEC ŠKOLNÍHO ROKU !!! Takže budeme mít s paničkou 2 měsíce jen pro sebe! :-)