NVP Brno 17.- 18.10. 2009

24.10.2009 15:35

No a máme to tu.

17.10. se konala NVP v Brně. S Terčou jsme jely do Brna především jako podpora (což se nejspíš vyplatilo) a já ještě za účelem koupit od Bracca lovecké vodítko a obojek pro Lauris k narozkám :D (To jsem nakonec nekoupila, protože stánek Bracco na výstavě vůbec nebyl). Teď už ale dál k dění...Neřekla bych, že kruh výmaráků, budu V BRNĚ hledat tak dlouho! Všechny výstavní kruhy pro sobotu, byly nacpány v jedné hale, takže jsem si připadala jako na světovce :D! Zase tu byla Lenka s Ginou a Iva s Eliškou a další holky ze SN.....prostě ta klasika, kterou uvidíte snad na každé výstavě.

Takže teď už úspěchy. Ginula dostala ve své třídě V1, CAC no a jelikož její ségry Eliška, Eliz a poloségra Fergie dostaly CAC taky, tak se s nimi utkala v boji o Národního vítěze. I tady se holkám zadařilo! Vyběhaly si Národního vítěze a tím i BOBa (vítěze plemene)!!! Takže nám to nedalo a s Terčou jsme si počkaly i na závěrečky, kde Gina běžela ve skupině FCI 7, kde se dostala do užšího výběru pěti psů a pak tuhle skupinu dokonce vyhrála, takže se jí dostalo ocenění - Vítěz FCI 7 - BIG!!!!

Holky, letí k vám velikánská gratulace! Brno vám holt sedí, vždyť minulý rok to byl res. BIG a není divu! Vždyť není větší krasavice než je Gina.

Bohužel, na této výstavě jsem neměla foťák, takže aspoň použiju fotky od Terči :).