Mega aktuálka

19.06.2009 14:12

Jelikož je škaredě, tak se panička rozhodla, že to tu trochu doplní.Takže čím začít?

27.5. Focení na poli

Tento den jsme strávily na poli. Trénovaly jsme klidy a odvolání, aport z vysoké trávy.

29.5. - 6.6. Kréta

27.5. se panička dozvěděla, že poletí s mamkou na Krétu! Byl to šílený šok, ale řekněte sami, kdy se vám tahle možnost naskytne? Takže letěly.. pro mě to nebylo nic příjemného, protože být smaa bez paničky, to je nad moje síly, ale co jsem mohla dělat? Páníkům jsem dala docela zabrat, vyválela jsem se v hnoji nebo co to bylo, ale nádherně to vonělo, takže i přes to ošklivé počasí jsem musela do vody a páneček se to ze mě snažil sundat, protože z toho prý bylo na blití..nevím teda co proti tomu mají. Panička si, ale užívala. Navštívila hlavní město Kréty - Heraklion, pak palác Knossos a blízké město Rethymno. Zatím co u nás bylo teda pěkně hnusně a pořád pršelo, ona tam měla teploučko a čváchala se v moři. Prý se jí taky stýskalo, protože za celou dobu pobytu tam neviděla skoro žádného psa :-( Já jsem ráda, že se to paničce líbilo, ale radši bych byla aby byla se mnou doma..Takže mi slíbila, že prý spolu pojedeme o prázdninách někam na výlet. Máme v plánu ještě s Terčou a Chessim, že bychom se zajeli mrknout na Pálavu a cestou se stavily za holkama z deDonawitz (Ginou a Elly) !

14.6. - Procházka s Chessim a Terčou!!! - KONEČNĚ :-)

Tento den byl plný akcí, takže panička nevěděla jak to všechno stihne. Pak se nám nečekaně ozvala Terča s Chessim. Bylo to už dlouho co jsme se viděli naposledy a tak si panička našla chviličku času a vyrazili jsme.

Když jsem Chessiho uviděla na verandě, tak mě popadl záchvat šílenství! Nevěřila jsem, že je to opravdu on a lítala jak splašená, až na mě panička musela i zařvat abych se uklidnila :-). V plánu bylo, že půjdeme a na nějaké pěkné louce si vyzkoušíme běh v kruhu a postoje. Tak se i stalo. Mě to teda moc nebavilo, protože byl fakt hic a mě se teda fááákt běhat a eště k tomu pořád dokola nechtělo. Noale musela jsem. Paničky si radily jak nás mají postavit, jestli nás zrychlit nebo ne..noo hlava mi z toho šla kolem! Pak jsme konečně přestali a šli k Libuši a odtud na Hartlůvku. Tam se Chess - velký plavec mooc těšil. Ani se mu nedivím..já jsem teda nebyla tak akční, ale vodou jsem doopravdy nepohrdla. Bylo to fakt žůůžo a tak se těším na další prochajdu! fotky můžete vidět i u Chessiho, kde je i info - www.vymar-lab.webnode.cz 

 

 

 

Lauris a Chessik -+ Postoj

 17.6. - prochajda na Hartlůvku s Artuškem

Byly jsme s paničkou venku a zazvonil telefon. Psal nám Rosťa od Artuše, že prý jdou na Hartlůvku- jestli nepůjdeme taky. Odpověď byla jasná :-). Na Hartlůvce šel Rosťa do plavek s tím, že Artího naučí plavat. Zatím co on si plaval, Artušek zmateně kňučel na břehu a já vesele aportovala.  Moc se mi to líbilo, ale Artimu zjevně ne. Pak tam najednou zahučel, udělal 2 obří tempa a rychle spěchal na břeh. Pak už si dával pozor, aby tam nezahučel po 2. :D, tak snad příště, až tam půjde i panička...Naše cesty se rozdělily a my se vydaly domů oklikou kolem Tarušky. Překvapivě byla doma a tak jsme šly řádit. Tara se furt lísala k paničce a mě se to nelíbilo, tak jsem jí výhružně řekla, že to je má paničky a že ji má nechat na pokoji. Jen jsem odešla, tak se zas lísala..:-/ -to je drzost co? Přišla jsem, podivala se jí do očí a udělala chvat, až se i panička lekla. Skočila jsem jí za krka přirazila k zemi, aby věděla, že mi to vadí. Pak už se neopovážila, jedině když ji má panička zavolala, ale to hladila nás obě, abych si to se slečnou nerozdala :D. Panička byla i trochu vyděšená, protože takovou mě nezná, no co jen ať ví ti ostatní, že si paničku hlídám!!!

 

18.6.- Koupačka u Hartlůvky

Včera byl zase hic a to už panička nevydržela, oblékla si plavky a zavelila, že se jdem koupat. Já jsem jí moc nevěřila, že se fakt přidá, ale asi jsem měla. Došly jsme na Hartlůvku, kde byl Karel s Eliškou a Bonnie a trénovali aport ,,kačeny" z vody. No nevadila jim naše přítomnost, tak jsem se přidaly. Panička se trochu ostýchala jít do te vody, ale pak si řekla, že když už se sem tahne, že se vykoupe. Vzala aport a šlo se do vody. Byla ve vodě pokolena a už si říkala, že si to asi rozmyslí a vyleze..no a najednou byla ve vodě :), házela mi aporty a dávaly jsme si závody, kdo aport bude mít dřív. Samo,, že jsem to vyhrála já :) -jak jinak. Pak mi řekla, at si moc nemyslím, že mě prý nechávala vyhrát!!!..pche to bych chtěla vidět! Taky, že si pak odnesla pár škrábanců, ale očividně jí to nevadilo. Půjčily jsme si kačenu, že prý esi to donesu. Odhodila ji a řekla vpřed aport. Já jsem teda šla, to pěří se mi moc nelíbilo, ale pak jsem to teda nějak chňapla, aby se neřeklo...no asi to bylo tím, že to byla umělá kačka s připevněným peřím, takže to nebylo ono :D, ale na dummyho to stejně nemá!

 

V SOBOTU a NEDĚLI jedeme s našimi nej nej nej kamarády Terčou a Chessim na Výstavy psů bez PP. Doufám, že se nám bude dařit. Budeme rádi, když nám budete držet palce. Jinak ,,nížkováci" moc se těšíme..bude to super, jen ať nám neprší :-(.!