Info po týdnu

29.03.2009 12:41

Celý týden bylo střídavě. Chvilku hezky chvilku škaredě, ale to horší počasí převažovalo. Začátkem týdne jsem chodila s páníčkem ven, protože panička měla mooc úkolů a učení.Taky jí to lezlo na maják, že se mnou nemůže ona.

Ve středu se, ale vyplatil ten dlouhý nácvik sedni na dálku. Šly jsme na špacír. Já jsem byla před paničkou asi 60 -70 metrů. Najednou panička uslyšela auto, ale bylo slyšet, že jede dost rychle. Přivolání v té chvíli bylo tabu. Věděla, že bych to asi nestihla. Já jsem sice šla po kraji, ale stát se mohlo cokoli. Panička zařvala sedni a jen doufala, že to udělám. Já jsem teda lapla na zadek a čekala jsem co se bude dít. Auto projelo jak uragán, ale já jsem seděla a čekala, až přijde panička a dá mi volno. Jej ta byla šťastná když jsem to udělala a skoro se ani nepohla.!

Včera (sobota) se pro změnu panička rozhodla, že mě vykoupe. Já jsem si pěkně v klidnu naklusala do koupelny, ale dál mě panička nedostala. Prý at skočím do vany - nechápu jak si mohla myslet, že to udělám. Pak mě tam s vypětím všech sil dostala. Chtěla jsem uniknout, ale bohužel panička zaplnila všechen možný prostor k úniku. Nezbývalo mi nic jiného než stát. Pak když mě panička umývala tím šampoonem a nádherně drbala, tak jsem se na ni už tak nezlobila, protože to bylo dost příjemné. Po koupeli, juelikož bylo sluníčko mě pustila ven na deku. Vyhřívala jsem se a panička mě vyčesávala. Takový veget by mohl být pořád.

No a dnes jsme byly na cvičáku. Konečně to byla hodina jak má být. Na place jsme byly doost dlouho a výcvikářka nám to pletla pátý přes devátý, protože věděla, že my jsme ta zkušená skupina a že vše co po nás chce zvládneme. Bylo to super, dneska se mi cvičilo obzvlášť dobře..Všichni chválili moje krásně čisté břicho, načechrané prapory a vlajku. Vše jsem udělala nejlíp jak mi to šlo, ale naznaly jsme, že budeme zase trénovat odložení za pochodu vleže.