Co týden dal + fotečky

13.04.2009 12:17

Laura a Betty v Olšanech

Tak jsme se zase jednou vydaly s Bettynkou, Dášou a Milanem na procházku do Olšan. Bylo krásně, nebe modré a slunce pálilo jako na poušti. Nám pejsům bylo docela horko :-D, ale zvládnout se to dalo. Pořád jsme se kočkovaly a tak nám nezbýval čas, myslet na teplo. Páníčci měli pro nás vodu, takže to bylo v pohodě. Já jsem si jako obvykle našla bahnitou kaluž a běda tomu, kdo se přiblížil :-)..byl docela pěkně nahozenej.. Přes Habrovany jsme prošli do Olšan. Tam jsme potkali Bolka Polívku, který venčil taky pesany. Páníci s ním dali krátkou řeč a šlo se do restaurace. Tam si páníci dali něco k pití a já s Bett se chovala, jako by mi situace..jako byla ta v hospodě vůbec nevadily. Bylo to super..Zpátky jsme šly polem a já si našla něco krásně vonícího v tekutém, lepkavém stavu :) Nebyla bych to já, aby si to nevzala na památku domů..jen pro zajímavost..to ,,něco" jsem na sobě tahala ještě týden, protože to nechtělo ze mě dolů. :-( Panička byla nešťastná, protže mě nemohla pořádně obejmout, aby se nezašpinila. :-). Z této procházky máme pěkné fotečky, které se Vám snad budou líbit.

 

Laura a Behišek u Hartlůvky

Vyšly jsme si s paničkou ven. Ta měla v plánu nafotit nějaké jarní fotky a já, že si půjdu zaplavat. Tak jsme vyrazily. Jako celý týden bylo i dnes hezky. Pak nás napadlo dát echo Behimu a jeho páníčkovi Petrovi. No ti neváhali a přidali se k nám. A tak jsme společně vyrazili na Hartlůvku. Pro Behiška Hartlůvka tolik neznamená, tak jako pro mě. On se totiž vůbec nekoupe a dává si pozor, aby si náhodou nenamočil pacičky :-) To já jsem živel, určitě ne takový jak Chester, ale daleko k tomu nemám..zvlášť když jdeme s paničkou samy...to mě od vody nemůže odtrhnout. Panička s sebou tahla v batohu kačenu (nafukovací :) a dummyho, toho nakonec nepoužila, protože viděla, že si s káčou vystačím. Behišek na ni čučel jak z višně a běda jak pískla. Pak ale odhodil strach a ke kačeně si i čuchnul :D. Já jsem si furt plavala a bylo na Behim vidět, že ho láká jít za mnou, ale měl strach. No nicméně v jednu chvíli jsem se doopravdy lekla a páníčci se mnou. Behišek si myslel, že když já plavu a netopím se, že je to asi OK a houpnul za mnou. Hahaaa no plácal se ve vodě jak ryba na suchu :D. Jeho páníček nevěřil svým očím a smál se jak jen to šlo. Chudák Behišek z toho byl vyjevený :-).. Aspoń se schladil a ví jaká je to úleva ..No třeba z něj jednou bude taky takový plavec jako já..má se teda co učit, ale mylsím, že když ho to bude bavit, tak to bude hračka :-)

Jarní focení

Krásně se nám příroda zazelenala a toho jsme musely využít. Zase jsme s sebou vzaly foťák. Paničce se mooc dobře fotilo, protože jsem krásně pozovala..sice mě to pak už nebavilo, ale vydržet se to dalo :-)..Všude bylo plno zeleně a kytek no a panička nevěděla, kde ta fotka bude lepší a kam mě posadit :D. Pak mě už nechala na pokoji a já jsem měla volno. Ona se sedla pod strom do trávy a já jsem měla možnost si po dlouhé době zahrabat a vyběhat se. Máme štěstí v neštěstí, Laurinka začala hárat..takže teď máme s procházkama s Behiškem útrum. První dny byla jakoby uražená, ale pořád jí vysvětluji, že aspoń v létě bude mít celou plaveckou sezonu pro sebe :-), takže ať je ráda, že si to odbyde teď než pak :-P Fotky se myslím docela povedly..no posuďte sami..